فروشگاه متخلف تخفیف گرفت/ فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان تبانی می‌کنند؟

سلام
یکی از دوستان مدت ها پیش در یک کارخانه ی تولید دستمال کاغذی فعالیت می کرد، ایشان می گفت صاحب کارخانه  یک بسته دستمال کاغذی کوچک را برای خریداران عمده حدود 700  فاکتور می کرد اما روی جعبه ی دستمال کاغذی قیمت 2000 تومان را درج می کرد!
یک مورد دیگر از قیمت ها و تخفیف های عجیب و غریب که بنده خودم شاهد بودم و عکس هم گرفتم این بود که روی یک بستته پوشک بچه قیمت نهایی 65000 تومان خورده بود اما خود شرکت سازنده روی بسته نوشته بود این بسته را برای مدتی محدود با حدود 10 درصد تخفیف 60000 تومان به فروش می رساند و باز آن فروشگاه هم با حدود 15 درصد تخفیف قیمت را 50000تومان زده بود و در کمال تعجب به هنگام محاسبه، 47000 تومان حساب کرد!
من فکر می کنم با این وضع دست و دل بازی شرکت سازنده ی پوشک و آن فروشگاه وضع قیمت گذاری و فروش پوشک در آن شرکت سازنده شبیه همان شرکت تولید دستمال کاغذی بود که عرض کردم!!!

والله اعلم

چرا زنان داستان شاهنامه بی‌حجاب‌اند؟!

بانوان و تماشای فوتبال!

آیا فروشگاه های زنجیره ای با تولید کنندگان تبانی می کنند؟

قیمت ,کاغذی ,شرکت ,دستمال ,فروشگاه ,تخفیف ,دستمال کاغذی ,شرکت سازنده ,بود که ,را برای ,با حدود ,تولید دستمال کاغذی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ضایعات آهن سایت رسمی مرتضی علی یاری(( تحلیلگر بازار سرمایه )) نُت بوک سبحان سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه فروشگاه فایل پستک دامنِ گلدارِ اسپی عشق وینکس ۲ پزشکی قلم چی گاج گزینه دو سنجش یوزرنیوز